Tuesday, October 16, 2018

Наші фахівці

 • Анатолій Антонович Отченаш

  Президент ФГ «Автоальянс»

  Розробник перших нормативних документів, які регулювали процеси приватизації та функціонування ринку цінних паперів України. Розробник законодавства про ІСІ. Член ради Української асоціації інвестиційного бізнесу. Голова Громадської Ради ФДМУ. З 1995 року працює у фінансовій групі "Автоальянс" як її засновник та Президент.

  тел.: +380 44 593-79-81

  Написати листа

 • Дмитро Григорович Тараненко

  Виконавчий Директор ПрАТ «ФК «Автоальянс-Інвест»

  Сертифікати ДКЦПФР на право здійснення професійної діяльності з цінними паперами в Україні – торгівля цінними паперами та депозитарна діяльність. Працює на фондовому ринку України 12 років. У фінансовій групі "Автоальянс" з 1995 року.

  тел.: +380 44 593-79-81

  Написати листа

 • Тетяна Іванівна Пастух

  Начальник відділу Зберігача цінних паперів ПрАТ "ФК "Автоальянс-Інвест"

  Сертифікат ДКЦПФР на право здійснення професійної діяльності з цінними паперами в Україні – депозитарна діяльність. На фондовому ринку України з 1998 року. Працює директором КФ «Автоальянс-зберігач» з 2006 року.

  тел.: +380 44 593-79-81

  Написати листа

 • Сергій Юлійович Суббота

  Заступник Директора ПрАТ «Автоальянс XXI сторіччя»

  Сертифікат ДКЦПФР на право здійснення професійної діяльності з цінними паперами в Україні – ведення реєстру власників іменних цінних паперів. Кваліфікаційне посвідчення фахівця з питань фінансового моніторингу професійних учасників ринку цінних паперів. Досвід роботи на ринку цінних паперів 14 років.

  тел.: +380 44 593-79-81

  Написати листа

 • Василь Леонідович Буняк

  Заступник Директора ПрАТ «Автоальянс-ХХІ сторіччя»

  Кандидат економічних наук. На фондовому ринку України працює з 1994 року. Останні 5 років - ВАТ «Автоальянс-ХХІ сторіччя».

  тел.: +380 44 481-31-12

  Написати листа

Previous
Next

Місія Компанії

Ми працюємо для того, щоб кожен громадянин міг інвестувати на рівні західного інвестора, збагачуючи себе та свою країну. Аби ефективно втілювати нашу місію ми ставимо потреби та інтереси нашого клієнта в основі будь-якої інвестиційної операції, послуговуючись своїм міжнародним досвідом та глибоким розумінням українського ринку.

Ми орієнтовані на проактивні та інноваційні підходи для рішень, які пропонуємо своїм клієнтам. Ми отримуємо прибуток лише тоді, коли його отримує наш клієнт.

Body
Background Color
Header
Background Color
Text Color
Link Color
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image